Spółka nieustannie się rozwija tworząc nowe możliwości dla obecnych i nowych pracowników. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu jednego z liderów w branży, zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Grudziądz, Biały Bór 211 (pow. grudziądzki)

Zadania

  • Pakowanie ręczne świec
  • Obsługa maszyn pakujących
  • Kontrola jakości produktów

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość długofalowego zatrudnienia

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych i przesłanie na adres praca@mueller-swiece.pl .

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”